قوانین و مقررات

لطفا قبل از ثبت درخواست، قوانین و مقررات لاواژ را بخوانید

مشتریان گرامی لاواژ،
بعد از ثبت سفارش و حضور متخصص در محل، لطفا نکات زیر را در نظر بگیرید تا از خدمات لاواژ خاطره بهتری داشته باشید:

  • نیروهای لاواژ به هیچ عنوان اجازه‌ی دریافت وجه نقد تحت عنوان هزینه اضافه سفارش، قرض و کمک، هزینه‌ی ایاب و ذهاب، هزینه‌ی نهار و… ندارند. در صورت مطرح شدن چنین درخواستی، حتما با پشتیبانی تماس بگیرید و موضوع را مطرح کنید و تاکید می‌کنیم از پرداخت چنین مبالغی خودداری کنید. لاواژ نمی‌تواند بازگشت وجه‌هایی که با عنوان قرض به متخصصین داده می‌شود را تضمین کند و مسئولیت این موضوع به عهده مشتری است.

  • طبق اولویت، لیستی از کارهایی که توسط نیروی خدماتی لاواژ می بایست انجام شود را به شما ارائه می شود و به اطلاع متخصص برسانید و در پایان قبل از خروج متخصص تمام کارها را با ایشان بررسی کنید تا مطمئن شوید تمام موارد به درستی و با کیفیت لازم انجام شده است. به تایید گرفتن کلامی از متخصص و همکاران ما اکتفا نکنید!

  • لاواژ تضامین کامل را هنگام ثبت‌نام از متخصص دریافت می‌کند و سابقه نیروها را بررسی می‌کند و پس از مصاحبه با متخصصان و تایید صلاحیت ایشان اجازه فعالیت را صادر می‌کند. اما به منظور اطمینان بیشتر همواره توصیه می‌کنیم متخصص را در محل سفارش تنها نگذارید و همچنین اشیا و وسایل قیمتی را در مکانی خارج از محل نظافت (به طور مثال در کمد شخصی) نگهداری کنید. در صورتی که در حین سفارش یا بعد از سفارش متوجه اشکالی در سفارش شدید، سریعا با پشتیبانی تماس بگیرید. تاکید می‌کنیم در صورت مفقود شدن هر وسیله‌ای می‌بایست حداکثر ۲۴ ساعت پس از سفارش لاواژ را مطلع نمایید.

  • در پایان سفارش، حتما کیسه‌ی زباله‌هایی که متخصص قصد خارج کردن آن‌ها از محل سفارش دارد را چک کنید. این احتمال وجود دارد وسیله‌ای به صورت سهوی در کیسه زباله وجود داشته باشد و به منظور جلوگیری از هرگونه سوء تفاهم لازم است کیسه‌های زباله را بررسی کنید.

  • تهیه‌ی مواد شوینده و وسایل نظافت با مشتریان محترم است. اما قبل از شروع سفارش می‌توانید با تماس با لاواژ هماهنگی لازم را جهت خرید مواد شوینده انجام دهید.

  • چنانچه سفارش شما به افزایش ساعت نیاز دارد، حتما باید در اپلیکیشن یا سایت توسط متخصص این افزایش ساعت با عنوان بازنگری ثبت شود و همان هزینه‌ای که «در اپلیکیشن یا سایت » اعلام شده را بابت ساعات اضافه به متخصص پرداخت کنید. در نظر داشته باشید بسته به نوع سفارش، مبلغی که بابت ساعات بازنگری به سفارش اضافه می‌شود متغیر خواهد بود.

  • چنانچه حضور متخصص با تاخیری بیش‌تر از یک ساعت همراه شد، می‌توانید به متخصص اجازه‌ی ورود ندهید و سریعا با پشتیبانی تماس بگیرید.

  • در صورتی که کار نظافت زودتر از زمان مشخص شده به اتمام رسید، تنها با اعلام رضایت مشتری و هماهنگی با پشتیبانی متخصص می‌تواند زودتر محل را ترک کند. هر چند پیشنهاد می‌کنیم در زمان باقیمانده تا پایان سفارش، وظیفه‌ی دیگری را به متخصص محول کنید تا سفارش در همان زمان مشخص شده به پایان برسد.
  • اگر به هر دلیلی از کار متخصص رضایت ندارید، در همان دقایق ابتدایی سفارش، با پشتیبانی تماس بگیرید تا متخصص را با فرد دیگری جایگزین کنیم یا سفارش لغو شود.


امیدواریم تجربه خوبی از خدمات نظافت با لاواژ داشته باشید.