مزایای سرویس نظافت ویژه لاواژ چیست؟

۱۱ بهمن ۱۳۹۷ / تازه های لاواژ

تعداد شرکت های خدماتی و نظافتی که هم اکنون در سراسر کشور فعالیت دارند بسیار زیاد است و هر شرکت با ارائه ی سطح متفاوتی از خدمات و همچنین قیمت های متفاوت، سعی دارد تا تعداد مشتری بیشتری را به خود جذب کند. اکثرا مشتریان این شرکت ها از طریق آگهی های بازرگانی و یا تراکت ها و بروشور های تبلیغاتی با این شرکت ها آشنا می شوند. نکات مهمی در انتخاب یک شرکت خدماتی وجود دارد، از جمله ی این نکات، قیمت تمام شده ی انجام کار و میزان تخصص و توجه نیروی خدماتی به کار خود است.

اما یکی از آن نکات مهم، اطمینان از نیروی خدماتی است از نظر اینکه کار خود را به درستی و به بهترین شکل ممکن انجام دهد و همچنین اینکه آن شخص، فردی درستکار و صالح باشد. نیروهای خدماتی مدت زمانی طولانی را داخل منزل ما سپری می کنند و در این مدت طولانی ما نمی توانیم به صورت مداوم عملکرد آن ها بررسی کنیم. این کار از حوصله ی بسیاری از مردم خارج است که به صورت مداوم حواسشان به نیروی های خدماتی باشد تا کار را مطابق با خواسته ی آن ها و به بهترین شکل ممکن انجام دهند. همچنین در منزل، اشیا و اموال گران قیمتی ممکن است وجود داشته باشد که باید حواسمان به آن ها باشد. لذا تعهد و صداقت و همچنین چشم پاکی نیروی های خدماتی برای بسیار از مردم اهمیت به سزایی دارد.

در صورتی که نیروهای خدماتی، کار را با کیفیت نازل و پایین ارائه دهند، هزینه ی مجدد را روی دست مشتری می گذارند و مشتری را مجبور می کنند تا با سفارش مجدد یک نیروی خدماتی دیگر، کار مطابق با انتظارات مشتری پیش برود. جدا از هزینه ی مالی که باید برای سفارش مجدد خدمات بپردازیم، زمان و وقت صرف شده برای انجام مجدد کار ها توسط نیروی خدماتی بعدی است که برای مشتری، زمان بسیار ارزشمند بوده و باید دنبال راهکاری بود تا جلوی این اتفاقات را گرفت.

در راستای حل این مشکلات، لاواژ اقدام به ارائه ی خدمات نظافت ویژه در کنار سرویس نظافت عادی خود نموده است. در این سرویس، علاوه بر ارسال نیروی خدماتی مطابق با خواسته ی مشتری، یک شخص به عنوان ناظر نیز از طرف لاواژ برای مشتری ارسال می گردد. ناظر لاواژ فردی است که دوره های آموزشی لاواژ را گذرانده است و استاندارد های فنی لازم را کسب کرده است و مورد تایید لاواژ است و همچنین در امر دکوراسیون داخلی و چیدمان منزل نیز تبحر دارد. این فرد عملکرد نیروی خدماتی را زیر نظر می گیرد و مطابق با چک لیستی که در اختیار دارد، تمامی موارد را بررسی می کند تا کار به درستی و با بهترین کیفیت ممکن انجام شود و مطابق با استانداردهای سفت و سخت لاواژ پیش برود. در صورتی که نیروی های خدماتی، سرویس را مطابق با استاندارد های ما ارائه ندهد، شخص ناظر با تذکر جدی و یا در نهایت با جایگزین کردن آن نیروی خدماتی با نیرویی دیگر، بالاترین سطح از خدمات را برای مشتری به ارمغان می آورد. همچنین در این حالت نیازی نیست تا مشتری به صورت مداوم عملکرد نیروی خدماتی را بررسی کند و تنها خواسته های خود را با ناظر لاواژ در میان می گذارد. هرچند که در سرویس نظافت معمولی، لاواژ همواره سعی دارد تا بهترین و زبده ترین نیروی های خدماتی خود را برای مشتری ارسال کند تا مشتری از آن ها رضایت کامل را داشته باشند، اما در سرویس نظافت ویژه، این امر به صورت 100% تضمین شده است و تا زمانی که رضایت مشتری جلب نشود، ناظر لاواژ موظف است که وظایف خود را ادامه دهد و نیروی خدماتی را برای انجام خواسته های مشتری، هدایت و راهنمایی کند.

سرویس نظافت ویژه ی لاواژ در حدود 30% تا 40% گران تر از سرویس عادی نظافت لاواژ است. اما در مقایسه با حالتی که مشتری مجبور است تا برای رسیدن به خواسته خود، اقدام به سفارش مجدد نیروی خدماتی کند، هزینه ی کمتری در پی دارد و همچنین موجب اتلاف زمان ارزشمند مشتری نمی شود.

سرویس نظافت ویژه ی لاواژ را می توانید از طریق اپلیکیشن تحت وب لاواژ، بدون نیاز به نصب، سفارش دهید تا از تجربه ی خدمات حرفه ای لذت ببرید.